ART / Oil paintings / Oil painting 14303070
nr 1430 3070
OIL PAINTING
unidentified artist, still life with flowers, 53x44, outer dimensions including frame: 71x82, skadad ram.
Oidentifierad konstnär, blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på pannå, 53x44, yttermått inklusive ram: 71x82 cm
Condition: skadad ram
800
SEK 600
Monday November 8 2021
at 20:08:48
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)