ART / Oil paintings / Oil painting 15539208
nr 1553 9208
OIL PAINTING
unidentified artist. Bil, Monogramsignerad RB, Daterad -75. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 62x75,
Oidentifierad konstnär. Bil, Monogramsignerad RB, Daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
600
SEK 150
Monday July 31 2023
at 18:35:40
27/7 21:15:53
100 kr
30/7 22:05:44