ART / Oil paintings / Oil painting 12793020

nr 1279 3020

OIL PAINTING

unidentified artist, antique, Romulus & Remus, efter Peter Paul Rubens, uppfodrad duk, no signature. Oil on canvas, 91x123 cm,

Oidentifierad Konstnär, antik, Romulus & Remus, efter Peter Paul Rubens, uppfodrad duk, ej signerad. Olja på duk, 91x123 cm

30000

SEK 25000

Monday September 30 2019
at 20:20:14

28/9 17:37:04 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Sep 30

Klassiska

Read more about Klassiska