ART / Oil paintings / Oil painting 13491362
nr 1349 1362
OIL PAINTING
sod 1907, river landscape. Oil on canvas, 74x104,
Oidentifierad konstnär. Älvlandskap. Signerad, daterad 1907. Olja på duk, 74x104 cm
2000
SEK 1000
Monday September 28 2020
at 20:31:41
28/9 20:26:41