KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087382
nr 1608 7382
oidentifierad Konstnär, 1950-tal, Stilleben. Signerad HS. Olja på duk 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 36x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:56:46
25/3 18:01:51