KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9625106
nr 962 5106
Oidentifierad konstnär, 1900-tal, Signerad, Landskap, 60x90
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2015
kl 20:34:33
350 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)