KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669053
*
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 19:51:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/12 22:30:42
1
500 kr
10/12 21:56:16
2
450 kr
10/12 21:56:16
1
500 kr (Budbetjänt)
14/12 16:34:08
3
700 kr
14/12 17:54:10
4
900 kr
14/12 18:38:15
3
900 kr
14/12 18:38:15
4
900 kr (Budbetjänt)
14/12 18:38:56
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/12 22:30:42 | 1 | 500 kr |
| 10/12 21:56:16 | 2 | 450 kr |
| 10/12 21:56:16 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 14/12 16:34:08 | 3 | 700 kr |
| 14/12 17:54:10 | 4 | 900 kr |
| 14/12 18:38:15 | 3 | 900 kr |
| 14/12 18:38:15 | 4 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 14/12 18:38:56 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



