KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166169

nr 1716 6169

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Månskenslandskap, ej signerad. Olja på pannå, 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 18:27:19