KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166169
nr 1716 6169
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Månskenslandskap, ej signerad. Olja på pannå, 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:27:19
300 kr