KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941018
nr 1594 1018
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med ko-piga. Ej signerad. Olja på duk, 39x50 cm, yttermått inklusive ram: 70x82 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:06:42
29/1 17:37:29
29/1 18:56:26
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska