ART / Oil paintings / Oil painting 11543737

nr 1154 3737

OIL PAINTING

Oidentifirad Konstnär, 1800-tal, Kustmotiv, olja på pannå, 10x14,

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Kustmotiv, olja på pannå, 10x14

1200

SEK 1100

Monday January 8 2018
at 19:27:51