KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507063

nr 1550 7063

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kustmotiv med båtar. Ej signerad. Olja på duk, 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:13:03