KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14949320

nr 1494 9320

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, kust, ej signerad. Olja på duk, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:48:46