KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554087

nr 1255 4087

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kor. Olja på duk, 38x53

Kondition: lagad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:01:28

20/5 18:08:21 1      Vinnande bud
20/5 18:09:03 1      justering av budtak

ABC-flickor (Lisa Larson)