KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234064
nr 1723 4064
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Hundar och räv. Signerad. Olja på pannå, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 45x50
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:22:40
11/9 18:58:14
1.500 kr
15/9 18:17:40