KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411220

nr 1241 1220

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Flicka med hund. Olja på pannå, 20x28

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:03:11

18/3 15:23:30 1      Vinnande bud