KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257528
nr 1425 7528
Oidentifierad Konstnär, 1700-/1800-tal, Fiskargubbe. Olja på pappannå, 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 29x26 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:48:26
2.000 kr