KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154134

nr 1515 4134

Oidentifierad konstnär, 1950-tal, ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 91x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:14:39