KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16091018
nr 1609 1018
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, bykerska vid bro. Olja på duk, 39x52 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:58:33
23/3 01:07:07
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Läs mer om Klassiska
nr 1609 1018
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.400 kr |
måndag 25 mars 2024 |
| 23/3 01:07:07 | 1 | Vinnande bud |
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska