KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388236
nr 1738 8236
Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Ängel med blommor. Ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, yttermått inklusive ram: 100x83 cm
Kondition: skadad ram, skadad duk, färgbortfall
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:13:32
4.000 kr
5.600 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.600 kr (Budbetjänt)