KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556268

nr 1455 6268

Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 mars 2022
kl 20:04:45

21/3 19:04:48 1      Vinnande bud