KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619439
nr 1461 9439
Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:30:38
13/4 00:09:24
15/4 19:46:40