KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499442
nr 1449 9442
Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 46x55cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:54:21
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr