KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636381
nr 1363 6381
Nino, Pigalle, Paris. Olja på duk, signerad, 22x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:48:05
100 kr
150 kr
250 kr