KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072193

nr 1407 2193

Nina Thorgeirsdottir

(f. 1967), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 88x115cm, yttermått inklusive ram: 103x130cm

Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:54:15

5/7 19:34:57 1      Vinnande bud

Nina Thorgeirsdottir

Läs mer om Nina Thorgeirsdottir