KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398083

nr 1239 8083

Nils Hans Christiansen

(1850-1920), Danmark

Oljemålning, Nils Hans Christiansen (1850-1920), Danmark, tillskriven. Fiskande män, signerad. Olja på pannå, 40x33

Kondition: skadad

Nils Hans Christiansen, dansk bildkonstnär född 1850, död 1920.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 mars 2019
kl 20:37:50

Nils Hans Christiansen

Läs mer om Nils Hans Christiansen