KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15201034
nr 1520 1034
Nils Forsberg
(1842-1934), Sverige
Oljemålning, Nils Forsberg (1842-1934) Signerad, daterad -99, Man i rustning. Olja på duk, 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x53 cm
Nils Forsberg, svensk bildkonstnär född 1842, död 1934.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:21:24
2/2 12:25:15
2.000 kr
6/2 19:16:24