KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406064

nr 1540 6064

Nikolay Majsuradze. Signerad a tergo, komposition. Olja på duk, 39x58cm, yttermått inklusive ram: 55x75cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:42:06

15/5 20:05:35 1      Vinnande bud