KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073507

nr 1307 3507

Nicolas Issaiev

(1891-1977), Ryssland

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 32x46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:25:31

16/2 17:32:18 1      Vinnande bud