KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292139
nr 1629 2139
Nasch Nadine Schjölin
(f. 1994), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 85x75 cm, yttermått inklusive ram: 91x81 cm
Nasch - Nadine Schjölin, svensk bildkonstnär född 1994.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:39:45
4.000 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Nasch Nadine Schjölin
Läs mer om Nasch Nadine Schjölin