KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292017
nr 1629 2017
My Ekman
(f. 1969), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, daterad 2004. Olja på pannå, 38x57cm, oramad
My Ekman, svensk konstnär född 1969.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:32:06
16/6 00:28:02
17/6 15:29:23
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer