KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714352
*
nr 1371 4352
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Oljemålning, Hatt på stol. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 januari 2021
kl 19:18:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 15:42:17
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Monica Sahlin
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Läs mer om Monica Sahlin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hatt på stol monica sahlin olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Monica Sahlin
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Läs mer om Monica Sahlin
nr 1371 4352
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Oljemålning, Hatt på stol. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/1 15:42:17 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Monica Sahlin
Monica Sahlin, svensk mÃ¥lare född i Jönköping 1948, död 2014.Läs mer om Monica Sahlin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hatt på stol monica sahlin olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



