KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714352

nr 1371 4352

Monica Sahlin

(1948-2014), Sverige

Oljemålning, Hatt på stol. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm

Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:18:54

11/1 15:42:17 1      Vinnande bud

Monica Sahlin

Läs mer om Monica Sahlin