KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098413
nr 1409 8413
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 90x58cm, yttermått inklusive ram: 111x80cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:46:21
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr