KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338052
nr 1633 8052
Mona Sjöström, Kvinnor. Signerad, daterad -98. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:28:56
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)