KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297235
nr 1229 7235
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Oljemålning, "Lady G", signerad 2001. Olja på duk, 47x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:17:57
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic