KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539090

nr 1553 9090

Mirjam Vainio

(1915-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -62, blad. Signerad, daterad 70x53 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:47:37

31/7 19:37:13 1      Vinnande bud

Mirjam Vainio

Läs mer om Mirjam Vainio