KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263325
nr 1526 3325
Mirjam Vainio
(1915-1977), Sverige
Oljemålning, "Annelis blommor". Signerad, daterad -71. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:15:45
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Mirjam Vainio
Läs mer om Mirjam Vainio