KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494216

nr 1649 4216

Mirjam Vainio

(1915-1977), Sverige

Oljemålning, Mirjam Vainio (1915-1977). Signerad, daterad 1944. Olja på pannå, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 18:12:31

11/10 07:08:03 1      Vinnande bud

Mirjam Vainio

Läs mer om Mirjam Vainio