KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388234
nr 1738 8234
Militärporträtt, ej signerad. Olja på pannå, 87x63 cm, yttermått inklusive ram: 94x69 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:41:16
300 kr
350 kr