KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14904044

nr 1490 4044

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, olja på duk 38x44 cm, yttermått inklusive ram. 40x46 cm

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:52:59

17/9 22:15:45 1      100 kr
19/9 12:13:15 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman