KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464118
nr 1546 4118
Meisner, ej signerad, Helgerum. Olja på duk, 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:54:00
4/6 09:35:54
5/6 19:04:12