Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / OljemÃ¥lningar / OljemÃ¥lning 4344061



*

nr 434 4061


Oljemålning

med Förgylld ram, 10x16


Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 oktober 2006
kl 16:42:02


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
18/10 11:24:30 1      300 kr
21/10 17:24:18 2      350 kr
22/10 23:44:02 3      Vinnande bud
23/10 10:01:04 2      450 kr
23/10 10:01:35 2      550 kr
23/10 10:03:15 2      650 kr
23/10 13:28:47 4      750 kr


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene olja oljemålning oljemålningar
  • 8052 Olja / collage
    Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:12
  • 8077 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:20
  • 8076 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:22




Ladda ner broschyr