KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15153030

nr 1515 3030

Max Hänel, Månskenslandskap. Signerad. Olja på duk, 62x85 cm, yttermått inklusive ram: 98x115 cm

måndag 16 januari 2023
kl 20:06:34