KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328427
nr 1532 8427
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, oramad. Olja på duk, 23x28 cm
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:29:03
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg