KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328427

nr 1532 8427

Maurice Moberg

(1923-2014), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, oramad. Olja på duk, 23x28 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:29:03

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg