KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423264
nr 1442 3264
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. Signerad, Biskoppsudden. Olja på duk, 68x80, oramad
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:28:20
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg