KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003436
nr 1600 3436
Mats Rydstern (f. 1952), Sverige. Signerad, landskap. Olja på pannå, 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:41:39
23/2 16:57:30
nr 1600 3436
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 26 februari 2024 |
| 23/2 16:57:30 | 1 | Vinnande bud |