KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655427

nr 1465 5427

Mats Nörle

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 75, "Björkstammen". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x34 cm

Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 maj 2022
kl 20:39:46

2/5 18:39:43 1      Vinnande bud
2/5 18:40:13 1      justering av budtak

Mats Nörle

Läs mer om Mats Nörle