KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655430

nr 1465 5430

Mats Nörle

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 75, "sommaren nalkas". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x67 cm

Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 maj 2022
kl 20:14:54

2/5 18:43:04 1      Vinnande bud

Mats Nörle

Läs mer om Mats Nörle