KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759402

nr 1575 9402

Mats Nörle

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, "En vinterdag i skogen". Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:33:37

30/10 18:28:37 1      Vinnande bud

Mats Nörle

Läs mer om Mats Nörle