KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367152
nr 1436 7152
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, Troll. Olja på duk, 53x64, yttermått inklusive ram: 63x75 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:38:50
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)