KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16656251
nr 1665 6251
Masimiliano Luseti, Signerad, Fiskare. Olja på pannå, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:04:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr